poniedziałek, 20 czerwca 2016

Odejście James'a


Od dłuższego czasu widzieliśmy, że coś nie gra. Robiło się coraz gorzej, aż w końcu doczekaliśmy się oficjalnej wiadomości. Wczoraj Luke napisał, że z przykrością musi nas powiadomić, iż James nie jest już członkiem The Janoskians. Nie sądziłam, jak pewnie żadna z nas, że kiedykolwiek przyjdzie nam zmierzyć się z czymś takim. Kto jak kto, ale to była piątka przyjaciół, która razem świetnie się bawiła, wywołując uśmiech na twarzach swoich fanów, więc co się stało? Pewnie nigdy nie dowiemy się tej najprawdziwszej prawdy. W tym poście umieszczę tylko kilka informacji, które przez ostatni czas wypłynęło na ten temat.

James napisał, że od miesiąca nic nie tweetuje na głównym koncie Janoskians, ponieważ hasło zostało zmienione.


link do tweeta Luke'a: LINK

"Niestety @james_yammouni nie jest już dłużej częścią Janoskians. Nie ma wytłumaczenie. Po prostu to zaakceptujcie albo zostawcie, nigdy więcej tajemnic"

James został usunięty z bio głównego konta chłopaków.
Dłuższa wiadomość od Daniela, Beau, Luke'a i Jai'a:

"Zaadresowane do The Janoskians i James'a, chcieliśmy poświęcić chwilę na wytłumaczenie tego wszystkiego właściwie. Chcemy, aby po tym nastał spokój. Jesteśmy pewni, że on także tego chce. James nie jest już częścią grupy. To nie oznacza, że już go nie kochamy, jakby był naszym bratem. Kochamy go. Wspieramy go całkowicie i życzymy mu szczęścia w jego solowej przygodzie i prywatnym życiu. Nie ważne co to jest, czy muzyka, gra aktorska lub po prostu pozostanie w domu z rodziną, James zawsze będzie naszych kolegą. My, chłopaki, wiemy, że James osiągnie sukces w każdej rzeczy, którą zrobi. Wy też to wiecie. Jest mądry i utalentowany. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co osiągnie! Jeśli chodzi o nas, czterech z nas będzie kontynuować robienie głupich rzeczy, które od zawsze robimy. The Janoskians to coś więcej niż tylko grupa chłopaków. To każdy z nas, wy też! Razem się śmiejmy, razem płaczemy, i zbudowaliśmy rodzinę wielotysięczną z ludźmi z każdego kraju na świecie. Jesteśmy połączeni, nic tego nie zmieni. Zatem, prosimy was, abyście wspierali i nas i Jamesa. Jest wystarczająco przestrzeni na świecie dla nas wszystkich do uśmiechania się, nawet jeśli robimy to osobno. Kochamy was wszystkich i wiemy, że James również. Ale co najważniejsze, wiemy, że wy kochacie nas. I to jest najwspanialsza rzecz na świecie. Dziękujemy, nigdy nie przestaniemy być za to wdzięczni. Janoskians i Janoskianators na zawsze! I James także!
- Jai, Beau, Daniel, Luke"

Tata Daniel'a (John Sahyounie) o odejściu James'a:James na "Janoskians el mondo":

"Zawsze musisz mieć uśmiech na twarzy. Przez cały negatywny czas. Musisz czasami ukrywać emocje, zwłaszcza kiedy widzę fana albo wychodzę na scenę to jest jak: jest mi smutno ale nie chcę się uśmiechać ani udawać szczęśliwego, ale czasami musisz to w sobie przetrzymać i to tylko jedna z wielu rzeczy z jakimi musisz sobie radzić, będąc w takiej pozycji, w tym świecie i w tym przemyśle."
"Prawda zawsze wyjdzie na jaw"

Na koniec obrazek z cytatem, który zawsze braliśmy za obietnicę. Widocznie nie dało jej się dotrzymać. 

5 komentarzy:

  1. jak dla mnie to jedna wielka ściema. znaczy, jestem w stanie uwierzyć, że james ''dorosnął'' jak to ujął tata daniela, aczkolwiek coś jeszcze musiało się do tego przyczynić. zmienili hasło, usunęli go z bio... tak nagle, bez powiadomienia. james się nie wypowiedział na ten temat. mam wrażenie, że po prostu już zepsuło się między nimi wszystko, i wyje**ali jamesa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy na ten blog będą jeszcze dodawane jakieś posty?

    OdpowiedzUsuń
  3. Według mnie aktualnie najbardziej ważna w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń