FanFiction o Janoskians

Specjalna zakładka poświęcona Waszym opowiadaniom o Janoskians! Jeśli chcesz, aby link do Twojego bloga znalazł się tutaj musisz:
- wstawić NASZ BUTTON na swojego bloga
- obserwować The Janoskians Oficjalny Polski Blog
- podać link do opowiadania pod ostatnim postem lub poprzez aska, maila itp.
- krótki opis opowiadania zachęcający do wejścia na Twój blog.

Jeśli blog zostanie zakończony lub usunięty, należy nas o tym powiadomić!

BUTTON:


 

[...] - obecny stan fanfiction


_________________________________________________________________________________

[PRZERWANE]http://yourenexttarget.tumblr.com/

 Opis: Andrea była szczęśliwą, rozpieszczoną dziewczyną słynnego rajdowca. Jej życie odmieniło się po wypadku i śmierci Ojca. Matka 17 latki postanowiła , że lepiej będzie, gdy wywiezie córkę z daleka od Sydney i wspomnień. Andrea wraz ze swoim bratem trafia do Melbourne, gdzie mieszka z ciotką, wujem oraz bratem ciotecznym - Danielem. Poznaje tam jego przyjaciół, jednak nie wie, że oni skrywają pewien sekret. Miłość, kłamstwa, cierpienie, czy Andrea zniesie to wszystko i wyjdzie z tego cało?_________________________________________________________________________________________

[PRZERWANE]


 Opis: Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala._________________________________________________________________________________[PRZERWANE]


http://escape-fanfic.blogspot.com/

Opis: Alicia Smith cztery lata temu dowiedziała się, że jest adoptowana. Chce się dowiedzieć wszystkiego o swojej prawdziwej rodzinie, tym samym o sobie i o swoim dzieciństwie. Ale przybrana Matka i Ojciec nie chcą jej niczego powiedzieć, mówiąc, że jej rodzice umarli. Alicia jednak się nie poddaje i razem z Lukiem Brooksem starają się odnaleźć prawdziwych rodziców Alici. Uda im się? Ile będą musieli przejść razem?


_________________________________________________________________________________
Opis: Siedemnastoletnia Kate Young prowadzi spokojne życie. Tańczy, uczy się, imprezuje. Aż do czasu, gdy zostaje uprowadzona przez przystojnego Luke'a Brooksa. Jak wszystko się potoczy - tego nie wie nikt.


_________________________________________________________________________________[PRZERWANE]


Opis: Historia dwóch sióstr które przeprowadzają się z Angli do Australi. 
Poznają szaloną piątke chłopaków. 
Ich zycie wreszcie przestaje byc nudne. 
Jedna z dziewczyn jest bardzo podobna do Janoskians, żarty i głupoty to jej drugie imie. Czy zapomni o swojej siostrzę przez chłopaków. ?

Victoria i Vanessa Richard. 
Dwie najlepsze przyjaciółki a zarazem siostry.
Czy chłopcy namieszają w ich życiu.? Jak bardzo.?
Co stracą? co zyskają.?

Przekonajcie sie sami._________________________________________________________________________________

[PRZERWANE]


Opis: Lauren- niby normalna dziewczyna, jednak nie do końca. Ukrywa sekret który zmienił jej życie. Nie umie poradzić sobie z tą sytuacją. Piątka chłopaków dążąca do odkrycia jej sekretu zbliży się do bohaterki. Czy ktoś odkryje co dziewczyna ukrywa w środku siebie?


_________________________________________________________________________________


[PRZERWANE]


Opis: Blanca jest siedemnastoletnią, wesołą

dziewczyną. Przez swojego tatę zmuszona została do ciągłych przeprowadzek. Któregoś dnia tata dziewczyny otrzymuje awans, którego warunkiem jest wyjazd z kraju. Jak potoczą się losy nastolatki, czy znajdzie swoje miejsce na ziemi? I najważniejsze, czy w końcu się zakocha? 

By poznać odpowiedzi zapraszam do

lektury (:_____________________________________________________________________________________

[PRZERWANE]

http://staythenight-fanfic.blogspot.com/p/opis.html


Opis: Fanfiction opowiadający o życiu zakochanych nastolatków.
Charlie-nastolatka bita przez partnera matki
James-chłopak cierpiący na depresje po utracie matki
Ich jedyną barierą jest to, że mieszkają na innych kontynentach. 
Czy poradzą sobie z tą trudnością? Czy pogodzą swoją miłość ze swoimi problemami rodzinnymi?
Zapraszam do czytania ;)

___________________________________________________________________________________

[ZAKOŃCZONE]

http://peril-life.blogspot.com/

http://peril-life.blogspot.com/

Opis: Życie w niebezpieczeństwie to dla Victorii norma. Jednak teraz jes zbyt duże i jej brat podejmuje decyzję o wyprowadzce. Pada na Melbourne. Jednak nie bez powodu. Victor wplątuje siostrę w akcje, która nie jest tak bardzo niebezpieczna lecz niezbędna będzie w niej Vicky. Mianowicie musi uwieść, któregoś z gangu Janoskians i wejść w ich szeregi jako tajniak. Czy sobie poradzi? Czy coś zepsuje jej plany? Dowiecie się czytając bloga.


____________________________________________________________________________________


[PRZERWANE]

http://two-faces-of-the-face.blogspot.com/

Opis: Przeszłość bliskiej Ci osoby może odmienić całe twoje życie, dlatego nigdy przed nią nie uciekaj, nigdy nie zostawiaj jej w niepamięć.
Jeden SMS moze sprawić, że twoje życie zamieni się w piekło.
Dzięki niemu możesz przeżyć swoją pierwszą prawdziwą miłość a także pierwszą nienawiść do bliskich Ci dotąd osób.
Nigdy nie zapominaj kto jest twoim najlepszym przyjacielem i na kogo zawsze możesz liczyć.____________________________________________________________________________________


[PRZERWANE]

http://janoskians-fanfic.blogspot.com


Opis: Sally Winter ma 17 lat i uwielbia Janoskians. Przez swojego niefarta poznaje Beau, który staje się jej przyjacielem i wprowadza ją w świat wiecznej zabawy. Sally od razu zakochuje się w Danielu, który zdaje się nie widzieć w niej nic nadzwyczajnego. Co innego jest być dla kogoś miłym a okazywać komuś uczucie. 
Nastolatka musi sobie poradzić z faktem, że być może nigdy nie zdobędzie Skipa i żyć dalej. Chociaż to trudne kiedy twój ukochany mieszka w tym samym pokoju hotelowym.

_______________________________________________________________________________

[ZAKOŃCZONE]


http://janoskians-you-only-live-once.blogspot.com/#_=_

Opis: Janoskians rozpadło się, kiedy bliźniacy odeszli, żeby stworzyć oddzielny zespół, Brooks Twins. Jednak po dziesięciu latach, ktoś przypomina Luke'owi, że to Janoskians dawało mu najwięcej radości. Jednak kiedy chce, żeby było jak dawniej,napotyka wiele problemów na swojej drodze. Czy Janoskians znowu będą razem, jak bracia?

___________________________________________________________________________________

[PRZERWANE]http://i-am-not-like-the-rest.blogspot.com/#_=_

Opis: Demi zwyciężyła walkę ze swoimi problemami, dzięki Jai'owi. Stanowią idealną parę, do czasu. W pewnym momencie wszystko się zmienia,a chłopak nie jest już taki, jak kiedyś
Czy to możliwe, żeby Jaidon przestał kochać Demetrię, przecież znał jej serce na pamięć? Może to, co widzicie jest tylko iluzją, a prawda kryje się głębiej?

___________________________________________________________________________________


Opis: Historia dwóch przyrodnich sióstr z Clare, Wielkiej Brytanii. Pewnego dnia do ich dzielnicy wprowadza się grupa przyjaciół. Niezapowiedzianie wnosi "coś nowego" do ich przeciętnej egzystencji. Los funduje im wiele wzlotów i upadków w drodze do miłości, przyjaźni i spełnienia marzeń.___________________________________________________________________________________


[PRZERWANE]

http://new-orleans-darkness.blogspot.com/


Opis: Jenna Forde jest z pozoru zwykłą 16 letnią mieszkanką Nowego Orleanu.
Ale jak wszyscy wiemy-pozory mogą mylić.
Matka i chłopak dziewczyny zostali brutalnie zamordowani i dziewczyna jest zmuszona mieszkać ze swoim 
bratem,szefem okolicznej mafii. 
Jej życie ma małe szanse na poprawę,gdy nagle dziewczyna spotyka w szkole tajemniczego Luke'a,który chce się z nią zaprzyjaźnić,jednak dziewczyna nie wie że Luke należy do mafii która chce ją zbić,a jego misją jest usunięcie jej. ___________________________________________________________________________________

[PRZERWANE]

http://pain-beau-brooks-fanfiction.blogspot.com/


Opis: Fanfiction opowiada o 19-letniej Annabeth z tragiczną przeszłością. Dziewczyna wyjeżdża z Nowego Yorku- jej rodzinnego miasta, aby zmienić swoje życie. Na drodze spotyka Beau - niezwykłego chłopaka, skrada jej serce. Czy jej przeszłość pozwoli na poważny związek?___________________________________________________________________________________

[ZAWIESZONE]


http://brutal-life-caroline.blogspot.com/

Opis: Osiemnastoletnia Caroline zostaje porwana przez najniebezpieczniejszą osobę w LA. Na początku on robi to dla pieniędzy, ale potem już nie tylko o to chodzi‎.


___________________________________________________________________________________

[ZAKOŃCZONE]

Find me.


Opis: W niektórych przypadkach pamięć jest jak niczym nie zmącona czarna otchłań.
Czy to chodzi o sen, czy o zakupy w sklepie spożywczym.
Męczy Cię pewna rzecz, choć nie masz pojęcia co to może być. Znasz to uczucie?
Zazwyczaj nadchodzi przełomowy moment – olśnienie.
Wtedy tylko od Ciebie zależy, co z tym zrobisz.
Caitlin miała podobny kłopot.


 ___________________________________________________________________________________


[ZAKOŃCZONE]

Depressed

http://depressed-lukebrooks-fanfiction.blogspot.com/


Opis: Luke i Lily poznali się na znanym portalu TUMBLR. Toczą swoją znajomość już nie całe dwa lata. Niestety, dziewczyna zmaga się też ze straszną chorobą anoreksją. Jednak wszystko ma się zmienić, kiedy Luke razem ze swoimi braćmi ma przyjechać do miasta, gdzie mieszka Lily. Jakie w tym wszystkim będzie miał znaczenie brat Luke'a Jai? Co, jeżeli ona będzie musiała wybrać. A, to wszystko potoczy się w przeciągu niecałych dwóch miesięcy. Jak te wszystkie zdarzenia będą miały wpływ na jej życie? ___________________________________________________________________________________

Stay in my life if you dare.


Opis: Natalie to zwykła dziewczyna,kochająca rysować i fotografować każdy moment z życia.Nie potrafi jednak poradzić sobie z przeciwnościami losu.Postanawia zrobić coś,co na zawsze odmieni życie jej bliskich,a ją uwolni od wszelkich kłopotów.Ktoś jednak zmienia jej plany,ratując ją.Zaprzyjaźniają się,co zmienia całe jej życie.Poznaje jego przyjaciół i zakochuje się w jednym z nich.Uważa,że nic nie może zniszczyć ich szczęścia.Niestety przyłapuje go na zdradzie.Załamuje się,a z pomocą znów przychodzi Luke.Jak potoczą się dalsze losy tej dwójki?Tego dowiecie się tylko na Stay in my life if you dare.


 ___________________________________________________________________________________

[PRZERWANE]


http://rebellionfanfic.blogspot.com/

Opis: Roxy nigdy nie pomyślała, że ktoś weźmie ją za chorą psychicznie. Jednak tak się stało. Rodzice w trosce wysyłają córkę do ATM - Akademii Trudnej Młodzieży. Jane wiodła życie indywidualistki lecz nagle do szkoły doszedł ktoś nowy. Nawet nie zdają sobie sprawy jak bardzo są do siebie podobne. Zawiązują się sojusze i przyjaźnie, przyjdzie czas na zakochanie i wrogów. Powraca stary uczeń i ma plan wydostania się lecz nagle wszystko się zmienia, ponieważ zatrudniają nową kadrę.
Czy będą musieli walczyć? Co się stanie gdy się zbuntują? Rebelia zaczyna się od zapałki a kończy... wybuchem.

 ___________________________________________________________________________________
http://blackbloodvampireluke6.blogspot.com/

Opis: Alison to zwykła dziewczyna, która uczy się na uczelni z przyjaciółmi. Pewnego dnia, do jej przyjaciela przyjeżdżają kuzyni. Jeden z nich od razu zaczął interesować się Alison. Ona się w nim zauroczyła, ale czy z wzajemnością? Czy może on chce ją tylko wykorzystać? Jego brat - Jai, interesuję się jedną dziewczyną -Arianą. Czy będą razem? Jak potoczą się ich przygody? Dowiesz się czytając "Dark Blood".

 ___________________________________________________________________________________

Messer

http://messer-fanfiction.blogspot.com

Opis: Ariana, to dwudziestojednoletnia dziewczyna, mieszkająca od zawsze z rodzicami, którzy są dla niej jedynym utrzymaniem. Jednak, jej rodzice, zawsze chcieli by ich córka pracowała w firmie "Vander", ale Ariana nie chcę tam pracować z kilku powodów. Jednym z nich jest - Jai pracownik jej ojca. Dotychczas nie lubiany przez dziewczynę. Czy wspólna praca, jakoś ich połączy? Dowiesz się czytając "Messer".

___________________________________________________________________________________

I will always love you


Opis: Życie Jessicy było poukładane i zaplanowane w każdym szczególe przez jej rodziców. Wszystko zmienia się kiedy zostaje wciągnięta w kryminalną historię. Staje przed decyzją może pozostać w swojej szarej rzeczywistości, lub wkroczyć w zupełnie inny pociągający ale okrutny świat pełen nielegalnych wyścigów, gangów i narkotyków. Co wybierze i czy uda jej się ochronić ludzi których kocha?

___________________________________________________________________________________

[PRZERWANE]http://twitterfriends-fanfiction.blogspot.com

Opis: Historia twitterowej przyjaźni. Renee jest siedemnastolatką mającą kłopotliwą, rodzinną sytuację. Znajduje wsparcie w chłopaku poznanym na jednym z portali społecznościowych. Jai jest skrytym dwudziestolatkiem praktycznie nic nie mówiącym o swojej osobie. Czy przestroga "ludziom poznanym przez internet nie wolno ufać" będzie w tym wypadku miała znaczenie?

___________________________________________________________________________________

[PRZERWANE]

http://3.bp.blogspot.com/-nwHAek1amzA/VCVNfjB9ypI/AAAAAAAAABY/2hdgvIiRLgE/s0/201401260948349161.png

http://you-were-supposed-to-protect-me-ff.blogspot.com

Opis: Charlotte Hasting to spokojna i poukładana dziewczyna. Jak każda nastolatka, interesuje się modą i kosmetykami, ale jest jedna rzecz, która różni ją od innych. Mianowicie to, że jest córką jednego z najgroźniejszych gangsterów w Sydney. Przez to żyje w ciągłym strachu i niebezpieczeństwie. Mimo tego cieszy się życiem. Gdy ludzie jej ojca popełniają błąd, Charl zmuszona jest wrócić do rodzinnego Melbourne i zamieszkać razem ze swoją ciotką i kuzynem, James'em. Stare znajomości odradzają się, a nowe nasilają. Życie Charlotte zmienia się, ale dalej nie jest bezpieczna. James zobowiązany jest chronić swoją kuzynkę, ale czy tylko przed gangami?


___________________________________________________________________________________

Friends
http://friends-jaibrooks-fanfiction.blogspot.com

Opis: Flannery po wydarzeniach z przed roku
zostaje zmuszona do przeprowadzki z Sydney do
kuzyna,który mieszka w Melbourne. W pewnym momencie
Jai proponuje jej grę. I,żeby ją wygrać musi iść jego zasadami.


_________________________________________________________________________________

[ZAWIESZONE]

The last day


Świat Jacqueline Carter legł w gruzach, gdy jej ojciec popełnił samobójstwo. Siedemnastolatka wraz z matką i bratem przeprowadzają się do Melbourne. Tam poznaje tajemniczego chłopaka, który wkrótce zaczyna ją chronić. Jacqueline dowiaduje się o rodzinnym sekrecie. Jaka była prawdziwa przyczyna śmierci jej ojca? Czy życie Jackie jest zagrożone?
_______________________________________________________________http://insanitypsychopathy-fanfiction.blogspot.com

Opis: Susan po wypadku, w którym zginęli jej rodzice kompletnie się zmieniła, lecz z nadchodzącym rokiem szkolnym postanawia ,,wrócić do żywych'' i chociaż udawać, że wszystko jest dobrze. Ale na samym wstępie wpada na Luke'a, który nie dość, że wywraca jej życie do góry nogami to sprawia, że brunetka odkrywa straszliwą tajemnicę jego rodziny. W tym samym czasie do Shadows Clouds wracają starzy wrogowie i ktoś jeszcze...

__________________________________________________________________________________http://entangled-ff.blogspot.com

Opis: Opowiadanie o grupce przyjaciół, uwielbiających jeździć na deskorolce i BMX'ie. Ich życie jest takie jak zwyczajnych nastolatków. Uczęszczają do szkoły, chodzą na imprezy, rozwijają zainteresowania, bawią się. Robią to co kochają. Wszystko jednak się zmienia kiedy do miasta przybywa słynny zespół 5 Seconds of Summer. Powracają wspomnienia i przeżycia. Zaczyna się kolejna ucieczka. Czy Molly skorzysta z okazji i razem z przyjaciółmi wyjedzie do LA? Czy będzie jej dane wejść na drogę sławy? Jak wiele poświęci aby być z dala od przeszłości? Entangled!

__________________________________________________________________________________
Opis: Unbreakable to opowiadanie o szesnastoletniej siostrze 1/5 The Janoskians. Dziewczyna po śmierci matki jest zmuszona zamieszkać z bratem. Nie jest z tego powodu zadowolona, ale lepsze to niż dom dziecka, prawda? Bella była przekonana, że pobyt u jej brata sprawi, że bardziej znienawidzi jego przyjaciół, a stało się całkiem odwrotnie. Pokochała ich. Mimo jej ciężkiego charakteru i nienawiści do wszystkiego dookoła oni spróbują ją zmienić. Czy im się uda? Czy ona im na to pozwoli? Dopuści do siebie uczucia, które zawsze blokowała?

__________________________________________________________________________________ http://dollhouse-fanfiction.blogspot.com/

Opis: Raven zataczała koło żyjąc w cieniu swojego najlepszego przyjaciela Michael'a. Ta przyjaźń nigdy nie była łatwa, a z biegiem lat stawała się toksyczna. Z czasem do jej życia wkradło się sporo kłamstw, fałszu i wszelkiego brudu, który znany jest powszechnie jako ,,problemy nastolatków". Lecz pewnej sobotniej nocy dokładnie o godzinie drugiej nad ranem dostała sms-a, a za tym sms-em pociągnął się Luke chłopak, na którego dotychczas nie zwracała uwagi. Z dnia na dzień okaże się jak mocno potrafią się zacisnąć ludzkie więzi i jak trudno dokonać prawdziwych wyborów. Zwłaszcza, kiedy stawką jest przyjaźń.

__________________________________________________________________________________
http://baby-i-am-asshole-ff.blogspot.com

Opis: Fanfiction opowiada o nieidealnej dziewczynie, która dąży do idealności dla swojej matki, która ciągle uważa, że córka powinna być lepsza. Jej matka ma kilka prostych zasad, które według niej każda dama powinna przestrzegać.
Musisz być piękna.
Musisz być inteligentna.
Musisz być utalentowana.
Musisz nie być bezczelna.
Musisz być uczciwa.
I najważniejsza zasada - musisz być chuda.
Co się stanie, gdy niedoświadczona dziewczyna trzymana prawie, że w zamknięciu pójdzie do ostatniej klasy liceum w zupełnie nowym miejscu? Imprezy, używki, seks, ale gdzie nauka i zasady? Louise będzie się musiała nauczyć obejść bez nich, a pomoże jej w tym przypadkowo poznany Beau Brooks - dupek, idiota, frajer, łajza, kretyn i wiele innych określeń, które przypisuje się temu szatynowi.
Czy w miarę normalna i poukładana dziewczyna zmieni się w beznadziejną zołzę, a może to ona zmieni tego najgorszego łamacza serc?

__________________________________________________________________________________


Life is Strange ~ Janoskians FanFiction

http://thejanoskiansfanfiction1.blogspot.com

Opis: Rose to zwykła siedemnastolatka. Mieszka z starszym rodzeństwem, Monicą i Alexem. Byli jej "rodzicami". Gdy miała 10 lat jej rodzice zginęli w wypadu samochodowym, w najgorszym momencie jej życia. Zaczęła dorastać. Nie miała mamy, której mogła się wygadać. Nie miała ojca, od którego mogłaby brać pieniądze na jakieś słodkoście. Po ich śmierci jej brat musiał porzucić studia prawnicze. Zaczął pracować jako mechanik samochodowy u rodziny jego najlepszego przyjaciela. Jej siostra pracuje w pobliskim spożywczaku. Ona sama jeszcze się uczy. W weekendy i wakacje próbuje w każdy możliwy sposób zarobić trochę pieniędzy. Oszczędzają grosz do grosza. Alex i Monica planują się wyprowadzić z Chicago. Wszystko przypomina im rodziców. Mają ustalony kontynent, ale nadal nie mogą się zdecydować nad miastem. Jest ich dwa, może trzy. Jak zareaguje na to nastolatka? Czy pogodzi się z rozłąką z przyjaciółmi i rodzinnym miastem?


__________________________________________________________________________________


The hills


Opis: Lily Collins jest siedemnastoletnią uczennicą pierwszej klasy liceum. Ma dwójkę przyjaciół Arianę i Jake'ya. Pewnego dnia Jake zaczyna zachowywać się dziwnie,czy coś ukrywa? Czy poznanie bliźniaków w pierwszy dzień szkoły coś odmieni? Możesz się dowiedzieć czytając "The hills".

__________________________________________________________________________________http://paralyzed-fanfic.blogspot.com

OPIS: CHRISSY, NASTOLATKA Z DŁUGĄ LISTĄ MARZEŃ I JESZCZE DŁUŻSZA
LISTĄ BOLESNYCH WSPOMNIEŃ. ODDAJE SIĘ PASJĄ I CIELESNYM PRZYJEMNOŚCIĄ
BY O NICH NIE MYŚLEĆ.
JAMES, NASTOLATEK BORYKAJĄCY SIĘ Z BŁĘDAMI PRZESZŁOŚCI, POMIMO
TRUDNOŚCI LOSU, POZOSTAJE OPTYMISTĄ.
DROGI TYCH DWOJGA JUŻ RAZ POŁĄCZYŁA NAMIĘTNOŚĆ, PO MIESIĄCACH
SPOTYKAJĄ SIĘ PONOWNIE. ALE CZY SĄ GOTOWI BY PODDAĆ SIĘ UCZUCI
ZAGŁUSZONEMU WCZEŚNIEJ?


__________________________________________________________________________________
Opis: On przylatuje z misi z Iraku na twa tygodnie - powodem dla którego tam zawitał była przeszłość, która go ścigała i wciąż ściga. Złe towarzystwo, laski na wyłączności,alkohol, imprezy, zakłady. Chciał się zmienić dlatego wstąpił do wojska, ale gdy poznają ją wszystko wraca. Ona skrzywdzona przez los.
Nie mająca nikogo bliskiego, oraz była próbą dwóch gwałtów. Ciogłe tajemnice nie są stworzone dla nich.

__________________________________________________________________________________
http://love-and-suffering.blogspot.com

Opis: Z powodu częstych przeprowadzek Rose nieco opuściła się w nauce. Nie idzie jej już tak dobrze jak kiedyś. Powoli zaczyna mieć dosyć tych ciągłych zmian środowiska. Wybór rodziców dziewczyny padł tym razem na LA. Tam poznaje nowych znajomych i (znów) zaczyna życie na nowo. Ma nadzieję, że tym razem zostaną już na nowym miejscu, jednak czy później też będzie tego pragnęła?

__________________________________________________________________________________

F.O.R.E.V.E

https://www.wattpad.com/story/54773614-f-o-r-e-v-e

Opis: Rose-bogata, popularna dziewczyna. Wiedzie szczęśliwe życie w Polsce. Ma przyjaciół, przystojnego chłopaka, pieniądze. Jednak musi wyjechać do LA. Wszystko się zmienia, kiedy natrafia na piątkę chłopaków, którzy obracają jej życie o 180 stopni. Wtedy się przekonuje, że pieniądze szczęścia nie dają.

__________________________________________________________________________________