czwartek, 7 sierpnia 2014

Co u Janoskians?Filmiki od Teen Vogue :) 

Snapchat:
Luke i James zrobili sobie selfie z Panem, który sika w tle:Janoskians ostatnio mają dużo przygotowań do nadchodzącej trasy:Ronnie: "Wierzę, że trzymanie gitary podwyższa seksapil o co najmniej 20%":
W drodze na próby do trasy:Zdjęcie od Luke'a:
Beau ostatnio zrobił sobie urocze zdjęcia z fankami:
Luke skupiony na edytowaniu filmiku oraz Jai ubrany cały na czerwono:
Selfie Daniela w kapeluszu:Jai: "Jest trochę słonecznie":Skip i jego dziecko :) :Kilka dni temu chłopcy kręcili nowy filmik z Nashem:


a podczas kręcenia Jai dodał to interesujące zdjęcie Daniela:Z Insta Jai'a:Luke: "Dodaj to zdjęcie do ulubionych (na tt), gdy zobaczysz ducha":Grupowe zdjęcie:Luke czytający scenariusz filmu Janoskians:Daniel oraz @lucyrawmusic:Na prośbę dodaje tłumaczenia do zdjęć dot. Jariany z poprzedniego posta:

"To urocze jak Big Sean jest tutaj dla Ari podczas, gdy jej "chłopak" zabrał swój tyłek & poleciał do Meksyku, gdy Ariana najbardziej go potrzebowała"

"Ariana Grande i Jai Brooks znów zerwali. Ekskluzywne źródło mówi, że Grande zakończyła sprawy z dziewiętnastoletnim Australijczykiem w zeszłym miesiącu. 'Gdy jej dziadek umierał każdy był z nią. Ludzie lecieli na Florydę żeby z nią być, ale nie Jai', mówi źródło. 'Ariana czuła, że jego nie było tak jak powinien być'. Niecały miesiąc temu wykonawczyni 'Problem' dodała na Instagram zdjęcie na którym całuje członka Janoskians. Ale wcześniej dzisiejszego dnia Grande tweetnęła zaszyfrowaną wiadomość, która była zainspirowana Brooksem. 'Lipiec był bolesny pod względem wielu rzeczy, ale ze wszystkich osobistych strat, których doznałam w zeszłym miesiącu, starta mojego dziadka, prawdziwego dżentelmena, była tą, która naprawdę się liczyła' napisała. W części 'Dziękuje moim ukochanym za bycie w pełni w zgodzie, co jest dla mnie i mojego serca dobre i właściwe.' 'Mam nadzieję, że będziecie otaczać się ludźmi, którzy będą dla was nie tylko podczas dobra, ale też zła', kontynuowała. 'Dziękuje każdemu, kto był tu dla mnie, gdy ich potrzebowałam, jak Ci którzy nie byli naprawdę złamali moje serce'. Pomimo zerwania Grande i Brooks 'zostali przyjaciółmi', jak podaje źródło"
Zapraszamy do głosowania w ankiecie po prawej stronie! :) 

9 komentarzy:

 1. O ja pierdziele... moja ulubiona para zerwała !! :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Zerwali ? Dushhdhdhx

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, wstawiłam już Wasz Button na mojego bloga. Obserwuję Waszego bloga.
  Link do opowiadania: http://blackbloodvampireluke6.blogspot.com/
  Opis opowiadania:
  Alison to zwykła dziewczyna, która uczy się na uczelni z przyjaciółmi. Pewnego dnia, do jej przyjaciela przyjeżdżają kuzyni. Jeden z nich od razu zaczął interesować się Alison. Ona się w nim zauroczyła, ale czy z wzajemnością? Czy może on chce ją tylko wykorzystać? Jego brat - Jai, interesuję się jedną dziewczyną -Arianą. Czy będą razem? Jak potoczą się ich przygody? Dowiesz się czytając "Dark Blood".

  OdpowiedzUsuń
 4. Możecie dodać mojego bloga do listy fanfiction? Obserwuję Waszego bloga i wstawiłam button.

  cant-let-go-fanfiction.blogspot.com
  http://www.wattpad.com/47442049-can%27t-let-go-fanfiction?utm_source=web&utm_medium=link&utm_content=share_reading&ref_id=24725038
  Zwiastun:https://www.youtube.com/watch?v=fejVq7dCH04
  Rose myślała, że po rozstaniu z najważniejszą osobą w jej życiu już nic gorszego ją nie spotka. Rok później wyjeżdża z rodzinnego miasta z nadzieją na nowy, lepszy start. Jej plany popsują starzy znajomi skrywający pewien sekret i nowi, wcale nie mniej tajemniczy. Czy Rose jest gotowa dowiedzieć się, co się dzieje na obrzeżach Ontario? Wiąże się to z ogromnym niebezpieczeństwem, jeśli raz zaryzykuje - nie ma odwrotu.

  Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak to możliwe że zerwali? Razem tak cudownie wyglądali ♥ Jak dla mnie była to najlepsza para :)

  OdpowiedzUsuń