niedziela, 9 marca 2014

Sunday Funday


- Janoskians oraz Milk Tyson i Sam Pottorff na imprezie:- Vines z udziałem chłopców:


- Fie Laursen, która ostatnio często widziana jest z chłopcami (również podejrzewana o bycie dziewczyną Daniela) napisała to do wszystkich Janoskianators:


tłumaczenie:
Przykro mi. 
Tak jest. Nigdy nie chciałam skrzywdzić kogokolwiek lub sprawić, że ktoś czuje, że go rozczarowałam. Zawsze mówiłam, że nie zamierzam publikować zdjęć, na których całuje się z chłopcami, którzy są popularni, ponieważ to skrzywdziłoby wielu fanów a ja nie chcę tony dziewczyn ze złamanym sercem z mojego powodu. Kiedy pisałam tamten tweet miałam na myśli, że nie dodałabym całujących/słodkich zdjęć z chłopakiem, z którym się widuję, ponieważ to byłoby jak nóż w serce dla wielu dziewczyn, które są w nim zakochane. Nie myślałam o przyjaciołach, gdy to pisałam i myślałam, że ja i moi followersi jesteśmy na tyle blisko, że mogę im zaufać, że oni będą wiedzieli, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. Miałam dziwne uczucie i myślałam dużo. Wciąż dostaję pogróżki oraz wredne tweety z powodu zdjęć, na których całuję policzki chłopców. Nigdy nie związałabym się z żadnym z nich odkąd lubię jednego a oni są tylko przyjaciółmi. W rzeczywistości nie mogę sobie tego wyobrazić, więc nie musisz się o to martwić. Naprawdę lubię Was wszystkich i zależy mi na waszych uczuciach i teraz pomyślę zanim coś opublikuję, ponieważ ostatnią rzeczą, którą chcę jest stawanie na czyiś uczuciach. Wiem, że wiele z Was przechodzi przez zastraszanie i depresję i ja nadal jestem tutaj dla każdego z Was, nawet jeśli następnego dnia wysyłasz mi nienawiść. Każdy reaguje inaczej, gdy widzi tych, których kocha z dziewczynami. Wszystkie plotki, które się pojawiły sprawiły, że jestem smutna, ponieważ nic nie mogę z tym zrobić. Plotki są stworzone przez moją starą przyjaciółkę z Danii, która jest fanką Janoskians i próbuje zrujnować moje życie.
Ponownie, przepraszam za skrzywdzenie kogokolwiek. 
Wiele uścisków i przeprosin od Fie.


- Jai: codziennie:


- Pojawiły się nowe bluzy w sklepie Dirty Pig:


- #janospy- Beau: zgadnij kto to:


- MTV: ‘Janoskians ściągają swoje spodnie oraz pokazują nam swoje najlepsze taneczne ruchy’


- Ostatnio Jai odpowiedział na pytania na swoim oficjalnym asku:

Czy kiedykolwiek miałeś kłopoty z policją? Jai: haha wiele razy mój przyjacielu’

Kto jest lepszym bliźniakiem? Jai: Ja. Ja. Ja!Na koniec chciałabym, jak zawsze pochwalić Polskie Janoskianators za udział w akcji #RonnieTellJanoskiansAboutPolishFans 
Niestety Ronnie nie zauważył akcji. Podejrzewam, że było to spowodowane tym, iż nie było go wczoraj na twitterze (lub nic nie tweetował). Może następnym razem pójdzie lepiej :) 

Embedded image permalink


6 komentarzy:

 1. ILE MOŻE KOSZTOWAĆ BILET NA SHOW JANOSKIANS?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według jakiejś strony z biletami to tyle:
   ADMIT $39.90 / VIP MEET AND GREET $99.90 ;)

   Usuń
 2. Dajcie jakies linki na ich single, plis xd

  OdpowiedzUsuń
 3. ktoś może podac link do aska Jai'a?

  OdpowiedzUsuń